piątek, 28 październik 2016 08:21

Siedzisko w garderobie, hallu hotelowym, foyer w teatrze

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Siedzisko usytuowane pod żyrandolem to doskonały element o funkcji zarówno dekoracyjnej, jak i ściśle użytkowej. Wyśmienicie wyglądać będzie w bardzo wielu pomieszczeniach – może to być kobieca garderoba, w której panie spędzają wiele godzin, przymierzając nowe stroje.

siedzisko i zyrandol garderoba 3

Fotele glamour i eleganckie żyrandole

Możemy również umieścić taki zestaw w poczekalni w restauracji, foyer w teatrze lub w hotelowym hallu. Gdy ustawiamy je w miejscach publicznych, możemy skusić się na duże siedzisko, stanowiące połączenie kilku mniejszych. Kształtów jest bardzo wiele, a dodatkowo niektóre z nich łączą się w większe kompozycje.

siedzisko i zyrandol garderoba

Siedziska w wersji nowoczesnej

W ekskluzywnych hotelach i restauracjach bardzo wytwornie zaprezentuje się luksusowy, rzucający się w oczy żyrandol połączony z siedziskiem w stylu glamour.

siedzisko i zyrandol garderoba 4

Eklektyczne połączenie - nowoczesność i tradycja

Doskonale wyglądać będzie również połączenie lamp designerskich takich jak lampa Josephine Queen, do tego mała sofa Barcelona z podnóżkiem. Również pięknie połączą się ze sobą kryształowy żyrandol z serii Maria Teresa oraz pikowane pluszowe pufy barwy amarantowej czy też morskiej.

 

siedzisko i zyrandol garderoba 2

Tradycyjne meble z nowoczesnym oświetleniem

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

animacja szybki kontakt

katalogi online

proba2