Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 31 lipiec 2017 21:59

Trendy - jaki kolor mebli wybrać do restauracji?

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Stoisz przed wyborem krzeseł restauracyjnych i zastanawiasz się, jaką kolorystykę wybrać? Przeczytaj i zainspiruj się!

 

blog kolory 3

 

 

Decyzję o zakupie mebli do restauracji często niesłusznie pozostawiamy na sam koniec realizacji projektu. Niektórym wydaje się mało istotna lub wybór pada bez zastanowienia na bezpieczne beżobrązy. Czy warto zamykać się w takiej palecie kolorystycznej? Nie!

 

 

zestawienie kolorow projekt restauracji

 

Po okresie mody na skandynawskie białe przestrzenie do wnętrz wchodzi kolor - głęboki i nasycony! Botaniczne wzory, głęboka zieleń i tyrkus jako trend wnętrzarski  powoli zaczęły wkradać się do pomieszczeń już na początku roku. Najpierw były to tylko dodaki: ramki, wazony, poduszki. W końcu odważniej: tapety i zasłony. Mamy przeczucie, że jesień 2017 będzie właśnie pełna butekowej oraz morskiej zieleni, zgaszonej limonki, nasyconego błękitu. Kolory, o których wspominamy, świetnie wyglądać będą takż jako tapicerka mebli. Zdecydowane barwy kanap i foteli doskonale współgrają z ciemnymi ścianami, drewnianą posadzką i miękką wykładziną.

Restauracyjne krzesła w nasyconych, ale niekrzykliwych kolorach mogą stać się ciekawym akcentem i pomysłem na odnowienie pomieszczenia bez konieczności przeprowadzenia kosztownego remontu. Warto postawić na atrakcyjny wygląd, wygodę i sprawdzone rozwiązania.

 

 

blog kolory 1

 

blog kolory 2

 

blog kolory 4

Jeśli obiekt posiada restaurację, warto dobrać też pasujące krzesła i hokery do baru. Niepotrzebne są tutaj obawy o to, że Państwo Młodzi zażyczą sobie innej kolorystyki na swoim weselu. Pamiętajmy, że aby szybko zmienić wygląd mebli (a także dodatkowo je ochronić i przedłużyć czas ich użytkowania), niezastąpione pozostają elastyczne i klasyczne pokrowce.

 

bonoidea pokrowce klasyczne elastyczne obrusy