czwartek, 03 sierpień 2017 22:42

Szklane nowoczesne żyrandole - alternatywa dla kryształów?

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wielu inwestorów nie wyobraża sobie dziś swoich wnętrz bez kryształowego blasku żyrandoli. Mnogość dostępnych modeli, a także możliwość zamówinia indywidualnie projektowanych kształtów i rozmiarów daje ogromne pole do popisu. Nawet wśród tak tradycyjnych rozwiązań można wybrać więc coś orgyinalnego. A co jeśli marzymy o czymś zupełnie innym?

Przy projektowaniu oświetlenia do inwestycji hotelowych, restauracji, sal bankietowych rzadko bierzemy pod uwagę lampy, które wybralibyśmy do mieszkania, takie, które są łatwo dostępne w marketach budowlanych. Żyrandol, jaki być może zawiesilibyśmy w hallu wejściowym do domu, prawdopodobnie zniknie w wysokim przejściu w hotelu. Największe naczenie mają tutaj proporcje i skala. Przy dużych kubaturach oświetlenie powinno być imponujących wymiarów, nie chodzi tutaj jedynie o ilość punktów świetlnych.

Zgodnie z obowiązującymi trendami, propozycja Bonoidea to lampy stworzone z setek, a nawet tysięcy szklanych elementów. Mogą to być kule, walce, rurki, kwiaty lub spiralki.

 blog szklane zyrandole hotel 1

blog szklane zyrandole hotel 3

 

Takie żyrandole są nie tylko źródłem światła, ale też ozdobą pomieszczenia - zarówno przy włączonych, jak i wyłączonych żarówkach. Obok takiej lampy trudno przejść obojęnie, niektóre zachwycają, inne wręcz zadziwiają kolorami i kształtami. Świetnie sprawdzą się jako oświetlenie nad parkietem tanecznym w sali bankietowej, ale również w biurze, pokoju konferencyjnym czy poczekalni gabinetu kosmetycznego. Możliwości są nieograniczone i zależą tylko od naszej wyobraźni.

 

blog szklane zyrandole hotel 2

blog szklane zyrandole hotel 4

blog szklane zyrandole hotel 5

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2