środa, 23 sierpień 2017 19:35

Meble LED do ogrodu

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jeszcze do niedawna myśląc o ledowych elementach do ogrodu przed oczami pojawiały nam się jedynie tradycyjne kostki i kule. Obecnie mamy znacznie więcej możliwości i dużo szerszy wybór spośród świecących mebli. Wysoki bar ze stołkami dla gości, obszerna sofa albo strefa chillout zbudowana z wygodnych foteli z pewnością stanie się atrakcją każdego przyjęcia zorganizowanego na zewnątrz.

W zadbanym, przemyślanym ogrodzie powinny pojawić się nie tylko piękne krzewy, kwiaty, kamienne ścieżki i idealnie skoszona trawa. Warto przemyśleć zakup elementów dekoracyjnych oraz odpowiednich mebli. Rzeźby LED o sporych wymiarach świetnie podkreślą najważniejsze miejsca, mozna ustawić je przy oczku wodnym lub wzdłuż przejść w przydomowym ogrodzie. Na hotelowym patio zacwycą i zaskoczą wszystkich gości.

Dostępność wielu wzorów i rozmiarów pozwala na kreatywną zabawę w tworzenie różnych kofiguracji. W zależności od potrzeb możemy udekorować kameralny zakątek albo stworzyć centralne miejsce na imprezie.

 

bonoidea meble led eventowe ogrodowe

 

Do zalet tego rodzaju mebli oprócz walorów wizualnych, należy ich stosunkowo niska waga. Pozwala na dość swobodne przestawianie. Meble nie mogą być tak lekkie, żeby przewrócił je wiatr czy choćby biegające dzieci. Dlatego wykonuje się je z dość grubymi ściankami. W ten sposób pozostają stabilne. Niektóre z wzorów mają także metalową bazę, dzięki której można je na stałe przymocować do podłoża. Ponadto są trwałe i łatwe w utrzymaniu, mycie nie sprawia kłopotu.

 

blog led 1


Ogrodowe dekoracje ledowe mogą być wykonane z białego PCV i świecić na różne kolory, ale także istnieje możliwość zrobienia ich z kolorowego tworzywa. W ten sposób możemy mieć na przykład zestaw mebli w kolorze niebieskim także w ciągu dnia, nie tylko wieczorem po zapaleniu i wyborze odpowiedniej barwy. Spośród dostępnych na rynku elementów ledowych warto wybrać te ładowane na kilka godzin. Nie mają żadnych przeszkadzających kabli, pozwalają też na pełną swobodę i mobilność. Akumulator wystarcza na kilka godzin, a więc zwykle na cały przyjęcie.

 

Więcej w tej kategorii: « Vitra Maria Teresa - żyrandole »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2