niedziela, 10 grudzień 2017 17:05

Targi budowlane/hotelarskie pierwszej połowy 2018 - TOP 5 wartych odwiedzenia

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dla wszystkich, którzy tak jak my co roku odwiedzają lub uczestniczą jako wystawcy w targach wyposażenia wnętrz i targach budowlanych przygotowaliśmy krótką listę tych najbardziej wartych uwagi.

Targi budowlane, wyposażenia wnętrz czy hotelowe to nie tylko możliwość obejrzenia przygotowanych ekspozycji, ale przede wszystkim doskonała szansa na spotkania z projektantami i architektami. Wydarzenia dają możliwość uczestnictwa w warsztach i wielu rozmów z producentami ciekawych elementów wystroju. To właśnie na targach, jak nigdzie indziej, można porównać ofertę wielu firm, na żywo przekonać się, jak wyglądają wzory tapet, wykładzin czy jakie modele oświetlenia proponowane są na kolejny rok.

 

blog tagi 2018

 

homi

1. Homi Milano

Kiedy? - 26-29 stycznia 2018
Gdzie? - Mediolan

Mediolan przez wielu uważany jest za europejską stolicę targową. Hale Fiera Milano kilka razy w miesiącu gromadzą setki tysięcy zwiedzających. Dwukrotnie każdego roku mamy szansę obejrzeć nowe rozwiązania i kolekcje prezentowane przez producentów i dystrybutorów elementów wyposażenia wnętrz z całego świata.

 

 6tag 160916 203907

 

budma

2. Budma

Kiedy? - 30 stycznia - 2 lutego 2018
Gdzie? - Poznań

 

Targi budowlane BUDMA przygotowywane są głównie z myślą o architektach, wykonawcach oraz inwestorach. Wydarzenia dla architektów i projektantów organizowane są wspólnie z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów RP. Udział w forum architektury bierze co roku nawet 5 tysięcy architektów i studentów architektury. Organizator zapewnia także konferencje i warsztaty ze światowej sławy projektantami. W poprzednich latach byli to między innymi: Fernando Menis, Renato Rizzi oraz Rainer Mahlamaki. Strefa Wykonawców to interaktywne spotkania z monterami - Monteriada, a także Działy Fachowców, w których można znaleźć najlepszych dekarzy, parkieciarzy i płytkarzy.

 

 

 

 

swiatlo

3. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2018

Kiedy? - 31 stycznia - 2 lutego 2018
Gdzie? - Warszawa

Warszawskie Targi Światło organizowane w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI są największymi targami oświetleniowymi w Europie Środkowowschodniej. Oprócz prezentacji najnowszych produktów, organizator co roku dba o szeroką ofertę specjalistycznych szkoleń, konferencji i seminariów. Spotkania przygotowywane są z myślą o architektach, inżynierach elektrykach, instalatorach, inspektorach nadzoru. Podczas każdej edycji targów ogromną popularnością cieszy się konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ.

 

 

 

 

interbud

4. Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD

Kiedy? - 26-29 stycznia 2018
Gdzie? - Łódź

Podczas targów Interbud można zasięgnąć bezpłatnych porady ekspertów z zakresu wyposażenia wnętrz. To wydarzenie idealne dla budujących lub urządzających swój dom. Udział w wydarzeniu pozwala także na dokładne poznanie na przykład:

  • ekologicznych systemów ogrzewania
  • ciekawych rozwiązań do ogrodów
  • kilkudziesięciu modeli drzwi, okien i elementów małej architektury

Równolegle do targów Interbud trwa Salon Praktyki Dekarskiej, czyli największa w Polsce prezentacja poryć dachowych, rynien, wzmocnień stropowych i izolacji.

 

 

 

 

worldotel

5. Międzynarodowe Targi wyposażenia Obiektów Noclegowych WORLD HOTEL

Kiedy? - 21-23 marca 2018
Gdzie? - Warszawa

World Hotel - Eurogastro gromadzi właścicieli hoteli, restauracji, sal bankietowych i cateringów. W ogromnym skrócie zakres tematyczny targów można podzielić na:

  • meble, oświetlenie, bielizna stołowa, zastawa i dekoracje wnętrz, czyli wyposażenie hoteli
  • stoiska z żywnością, napojami dla gastronomii z produktami i półproduktami do potraw, deserów, wypieków
  • wyposażenie zaplecza kuchennego
  • alkohole i kawa

 

 

reception 2507752 960 720

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2