main-pattern

Wyposażenie hoteli

Jeżeli zależy Ci na perfekcyjnym wyposażeniu swojego hotelu, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Doskonale wiemy, że projektowanie hoteli stanowi ogromne wyzwanie i jest procesem wieloetapowym. Właśnie dlatego możemy ze swojej strony zagwarantować, że proponowane przez nas wyposażenie stanowi połączenie trwałości oraz ponadczasowej estetyki. Uniwersalny design naszych produktów wraz z połączeniem stylowych dodatków pozwoli Ci na zaprojektowanie takich hotelowych wnętrz, na jakich Ci zależy.

 

Oferujemy najwyższej jakości elementy, które dopasujemy dokładnie do Twojej wizji pokojów hotelowych. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji naszych klientów, dlatego spełniamy każde ich życzenie możliwie najdokładniej. Pomożemy Ci urządzić hotel w wymarzonym przez Ciebie stylu – jesteśmy w stanie stworzyć zarówno nowoczesny, jak i klasyczny design. Dbamy o to, żeby projektowanie hoteli przebiegało bez problemów, a wyposażenie spełniało swoje funkcje.

 

W naszej ofercie znajdziesz przeróżne elementy oświetleniowe, takie jak między innymi: kinkiety, lampy nocne lub stojące, żyrandole, w tym także piękne żyrandole kryształowe. Oferujemy również łóżka z ozdobnymi zagłowiami, fotele, szafki nocne – wszystko to przygotujemy zgodnie z Twoim projektem. Nieważne, czy zdecydujesz się na designerski biało – czarny wystrój pokojów hotelowych, czy też bardziej przemawia do Ciebie inny temat przewodni, na przykład bajkowe komnaty.

 

Wszystko, czego sobie zażyczysz, my wprowadzimy w życie.

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z kilku naszych realizacji.

View the embedded image gallery online at:
http://bonoidea.pl/glowna/wyposazenie-hoteli#sigProIdc25264baf2

Więcej zdjęć w dziale REALIZACJE.

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2