krzesla pasek

Krzesła bankietowe

Wśród podstawowego wyposażenia sali bankietowej czy weselnej wyróżnić należy krzesła. Ich wybór jest niezwykle istotną częścią kompletowania elementów aranżacji przestrzeni – musi łączyć uniwersalną estetykę z komfortem, nawet w przypadku długiego siedzenia w jednym miejscu. To zakup na lata, na dodatek musi współgrać ze stołami oraz obiciami innych mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

 TANIE BRANIE!                                  STANDARD

   krzesla bankietowe solidne 3 krzesla sztaplowane tanie branie krzesla bonoidea d    krzesla bankietowe solidne 3 krzesla sztaplowane standard krzesla bonoidea d   

 

linia PREMIUM                                      linia VIP

krzesla bankietowe solidne 3 krzesla sztaplowane premium krzesla bonoidea d   krzesla bankietowe solidne sztaplowane vip

 

Krzesło bankietowe charakteryzuje się grubą, solidną ramą i wygodnym siedziskiem oraz oparciem, które łatwo czyścić. Warto zaufać firmie Bono Ideao – dzięki niej sala bankietowa lub weselna wyposażona może być w krzesła wykonane z precyzją oraz troską o każdy szczegół. Wykorzystanie nowoczesnych technologii to gwarancja, że krzesło od Bono Idea jest zakupem na lata. W ofercie sklepu znajdują się rozmaite kształty ram, wyraziste kolory tapicerek oraz paleta barw lakierów. Umożliwia to dopasowanie krzeseł do cech, jakie posiada sala bankietowa lub weselna – szczegółów aranżacji, klimatu, jaki właściciel chce nadać przestrzeni. Co ważne, siedziska wykonane są z poliuretanowej formowanej pianki, zabezpieczonej dodatkowo środkiem bakteriobójczym oraz pleśniobójczym.

Konstrukcja mebli jest przystosowana do częstego i intensywnego użytkowania. Łatwo można je dopasować do wybranych stołów.

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2