krzesla pasek

Pokrowce

bonoidea pokrowce klasyczne i elastyczne

 

KLASYCZNE

Jeśli chcesz, aby przyjęcie, które organizujesz, wyglądało jeszcze piękniej, warto zdecydować się, by krzesła na nim obecne obszyte były wyjątkowymi pokrowcami. Doda to elegancji oraz zapewni wrażenie bajkowego wręcz wesela, przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej, chrzcin czy też na przykład spotkania urodzinowego. Pokrowce na krzesła świetnie sprawdzą się w salach bankietowych oraz w restauracjach. Szyte są z bardzo dużą dokładnością, tak, by idealnie pasowały na krzesła – tam, gdzie to potrzebne dodajemy lamówki, wykonujemy marszczenia – wszystko po to, by pokrowiec pasował do krzesła tak, jak do mężczyzny pasuje garnitur skrojony na miarę. Pokrowce są łatwe do założenia, mają z tyłu ozdobne zapięcie lub niewidoczny guziczek. W naszej ofercie znajdują się standardowe wersje pokrowców na krzesła w kolorze białym oraz écru, ale na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie uszyć pokrowiec w każdym kolorze z palety RAL bądź z innych dostępnych tkanin, które barwą oraz wyglądem idealnie dopasują się do wystroju przyjęcia. Oczywiście w naszej ofercie znajduje się wiele modeli pokrowców, które klient wybiera zgodnie ze swoimi upodobaniami.

 

 

bonoidea pokrowce klasyczne z zakladkami lamowka

 

 

Klasyczne pokrowce na krzesla występują w wielu modelach.
A - najprostszy model, z jedną lamówką, bez zakładek        bonoidea pokrowiec na krzeslo bankietowe 
B   - pojedyncza lamówka, po jednej zakładce z przodu i na bokach  
C   - pojedyncza lamówka, dwie zakładki (z trzech stron)  
D   - pojedyncza lamówka, dodatkowe przeszycie  
E   - pojedyncza lamówka, dodatkowe przeszycie, jedna zakładka (z trzech stron)  
F   - pojedyncza lamówka, dodatkowe przeszycie, dwie zakładki (z trzech stron)  
G   - podwójna lamówka  
H   - podwójna lamówka, jedna zakładka (z trzech stron)  
I   - podwójna lamówka, dwie zakładki (z trzech stron)  
J   - podwójna lamówka, dodatkowe przeszycie (z trzech stron)  
K   - podwójna lamówka, dodatkowe przeszycie, jedna zakładka (z trzech stron)  
L   - podwójna lamówka, dodatkowe przeszycie, dwie zakładki (z trzech stron)  

 

 

bonoidea rozne klasyczne pokrowce 1

 

 

Na pokrowcach możemy wykonać nadruk logo albo udekorować je w dowolny sposób, na przykład kokardą.

 

bonoidea kokardy na krzesla

 

 

 bonoidea pokrowce klasyczne elastyczne obrusy

 

ELASTYCZNE - LYCRA - SPANDEX

Jeżeli pragniesz w wyjątkowy sposób udekorować krzesła, znajdujące się na przykład w Twojej restauracji, bądź w sali bankietowej, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elastycznych pokrowców na krzesła bankietowe. Świetnie sprawdzą się podczas wesel, przyjęć firmowych, różnego rodzaju bankietów oraz konferencji. Dzięki pokrowcom pomieszczenie nabierze zupełnie nowego, wyjątkowego wyglądu. Będą one również doskonałą metodą na zakamuflowanie faktu, że posiadamy kilka wersji krzeseł – jeżeli założymy na nie identyczne pokrowce, wygląd krzeseł zostanie ujednolicony. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów pokrowców, które można wybrać z palety RAL. W zależności od gustu naszego klienta, możemy przygotować pokrowce zarówno błyszczące, jak i matowe. Każdy pokrowiec szyty jest dokładnie na wymiary zaprezentowanego przez Ciebie krzesła, tak, by idealnie do niego pasował. Oczywiście mogą to być krzesła zarówno z prostokątnym, jak i z okrągłym oparciem. Wśród modeli wyróżniają się pokrowce z logo, ale możemy je również udekorować w inny sposób – zaproponowany przez nas, np. za pomocą kokardy, lub zasugerowany przez klienta. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że proponowane przez nas produkty mogą być dopasowane do indywidualnej wizji oraz aranżacji przestrzeni.

 

Używanie krzeseł w pokrowcach przedłuży ich żywotność - posłużą Wam dłużej, dłużej pozostaną jak nowe.

Pokrowce elastyczne łatwo się piorą, nie wymagają prasowania.

 

 

 

 

bonoidea pokrowce uniwersalne lycra na krzesla animacja

bonoidea pokrowce uniwersalne lycra na krzesla 1 m

bonoidea pokrowce uniwersalne lycra na krzesla 2 m


Założenie i zdjęcie pokrowca zajmuje tylko chwilę, dlatego w kwadrans jesteśmy w stanie zmienić wygląd całej sali. Oferujemy również nadruk logo na pokrowcach oraz dekorację ich wedle życzenia naszych klientów.

lycra z dekoracja logo m

dekoracja pokrowiec spandex 

 

Jedna z realizacji z naszymi pokrowcami i obrusami:

bonoidea pokrowce uniwersalne lycra na krzesla realizacja 3m bonoidea pokrowce uniwersalne lycra na krzesla realizacja 5m

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2