oswietlenie pasek

Indywidualny projekt oświetlenia

​Twoje pomieszczenie jest zbyt niskie, aby zmieścić okazały żyrandol, o którym marzysz? Nie możesz znaleźć odpowiadającego Ci oświetlenia? A może chcesz być autorem jedynej w swoim rodzaju i niepowtarzalnej lampy?

BONOIDEA wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

projektowanie zyrandoli krysztalowych

Proponujemy profesjonalne rozwiązania, a przy wykorzystaniu najnowszych technologii i odpowiedniego oprogramowania przygotowujemy projekt, rzuty, przekroje, wizualizacje i wszystkie potrzebne schematy. Wesprzemy Cię i wspomożemy swoim doświadczeniem. Podsuniemy kilka rozwiązań, z których wybierzesz to, które najbardziej Ci odpowiada.

Jaki wymiar pasuje do Twojego wnętrza? Jaki kolor stelaża i kryształów? Jaki styl oświetlenia? Jaki kolor i kształt żarówek dobrać?

Zdecyduj sam lub skorzystaj z naszej pomocy.

Powiedz, czego potrzebujesz. Wspólnie dokonajmy analizy idei i możliwości. Wybierzmy najlepsze rozwiązania, przygotujemy wszystkie materiały potrzebne do zwizualizowania pomysłów oraz opracujemy dokumentację i rysunki techniczne do wszystkich lamp. Razem ustalimy szczegóły, a następnie sfinalizujemy zamówienie. Oświetlenie wykonywane jest ręcznie z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Po odbiorze gotowych elementów oświetlenia możesz liczyć na wskazówki, jak je konserwować, czyścić i jak sprawić, aby zachowały blask na długie lata.

projektowanie zyrandoli krysztalowych

Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Podpowiemy, co jest możliwe, a co należy poprawić. Jeśli tylko zechcesz, możemy być w kontakcie przez całą realizację zamówienia i poprowadzimy Cię od momentu pojawienia się pomysłu aż do zawiśnięcia ostatniego kryształka.

Dajemy pole do popisu architektom i projektantom. Stwórzmy razem serię oświetlenia indywidualnie dopasowaną do konkretnego projektu wnętrza!

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2