oswietlenie pasek

Oświetlenie mosiężne

miniatura margo      miniatura marion

miniatura mel      miniatura mindy

miniatura molly      miniatury melissa

miniatury mila      miniatury mona

 

zyrandol mosiadz bonoidea 4

zyrandol mosiadz bonoidea 3

zyrandol mosiadz bonoidea 5

zyrandol mosiadz bonoidea 1

zyrandol mosiadz bonoidea 2

 

 


seria MARGO

Jeżeli zależy Państwu na tym, by w Państwa domu królowała elegancja z nutką luksusu, to żyrandole z serii Margo doskonale wykończą aranżację pokojów czy też przedpokoju. Wykonane z matowego szkła oraz solidnego, ciężkiego mosiądzu wyjątkowe żyrandole oraz lampy z tej serii doskonale wyglądać będą na tle zarówno jasnego sufitu, jak i ściany o żywej, wyrazistej barwie.

 

 


seria MARION

Wszystkim osobom, do których przemawia przełamywanie oraz łączenie dwóch różnych stylów, polecamy zapoznanie się z naszą serią żyrandoli Marion. Ciężki, solidny stelaż, wykonany z mosiądzu daje niesamowite wrażenie, jeżeli połączy się go z delikatnymi, bajkowymi wręcz materiałowymi abażurkami. Lampy wspaniale wyglądać będą zarówno w niewielkim pokoju, jak i w dużej sali bankietowej czy balowej.

 

 


seria MEL

Poszukując wyjątkowego żyrandola, który swoim wyglądem zachwyci każdego, kto na niego spojrzy, nie sposób nie zainteresować się lampami z serii Mel. Luksusowe, duże żyrandole z wieloma kloszami, wykonane z solidnego mosiądzu idealnie sprawdzą się na sali balowej, w restauracji czy też w hotelu. Jeżeli zależy nam na wspaniałym efekcie, będą one doskonałym rozwiązaniem.

 

 


seria MINDY

Jeżeli pragną Państwo do swojego otoczenia wprowadzić magiczny, baśniowy nastrój, to idealnie w tej funkcji spełnią się lampy i kinkiety z serii Mindy. Połączenie solidnego, trwałego mosiądzu oraz delikatnego, mlecznego szkła daje niesamowite wrażenie, na długo zapadające w pamięci. Lampy z serii Mindy doskonale będą prezentować się nad drzwiami, a także oświetlając korytarz, na przykład w hotelu czy też w restauracji.

 

 


seria MOLLY

Lampy z serii Molly fantastycznie sprawdzą się zarówno w sypialni, jako lampki nocne, ustawione przy łóżku, jak i jako lampy stołowe. Doskonale ozdobią zarówno dużą salę bankietową, gdzie zapalonych równocześnie kilkanaście lub kilkadziesiąt lampek da niesamowite wrażenie wizualne, jak i pokoje hotelowe, w których będzie panował elegancki, romantyczny klimat. Lampki łączą w sobie solidność mosiądzu oraz delikatność szkła, co prezentuje się wyjątkowo wytwornie.

 

 


seria MELISSA

Plafony z kolekcji Melissa same w sobie stanowią przepiękną ozdobę pomieszczenia, w którym zostaną powieszone. Do wyboru są plafony okrągłe, prostokątne oraz wielokątne, tak, by klient mógł sam zadecydować o kształcie, który najlepiej będzie prezentował się w sali balowej, restauracji albo w korytarzu hotelowym. Jedno jest pewne – ich obecność z pewnością zachwyci naszych gości.

 

 


seria MILA

Jeżeli marzy się Państwu urządzenie sali bankietowej rodem z baśni, to nie może w niej zabraknąć żyrandoli i lamp z serii Mila. Szlachetny, mosiężny stelaż w połączeniu z delikatnym szkłem, które uformowane jest w wiele kloszy daje wręcz niemożliwe do zapomnienia wrażenie. Taniec i zabawa przy takim oświetleniu to czysta przyjemność. Lampy doskonale sprawdzą się również w restauracji, rozwieszone nad poszczególnymi stolikami.

 

 


seria MONA

Jeżeli zależy Państwu na tym, by Państwa żyrandole w jednej chwili przyciągnęły spojrzenia gości, warto rozważyć zakup lamp z serii Mona. Ciężkie, mosiężne stelaże w porównaniu z wieloma mniejszymi kloszami, wykonanymi z mlecznego szkła to przełamanie stylu, które zachwyci każdego. Klosze mają niecodzienny kształt, co tylko i wyłącznie dodaje im uroku. Żyrandole te będą przepiękną ozdobą wielu pomieszczeń.

 

 

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2