stoly pasek

Stół bankietowy okrągły

stol bankietowy okrągły stol skladany bonoidea 1

 

Charaterystyka produktu:
Okrągłe stoły z powodzeniem sprawdzą się na eleganckich przyjęciach weselnych oraz na uroczystych galach i eventach. Moda na stoły bankietowe okrągłe przyszła do nas ze Stanów zaledwie kilka lat temu. Stają się one z roku na rok coraz bardziej popularne i coraz częsciej wybierane przez klientów.
Możliwość posadzenia gości przy okrągłych stołach jest już nie tylko zachcianką osób chcących przygotować wesele w amerykańskim stylu, ale staje się w Polsce standardem. Zadowoli najbardziej wymagającego klienta, który marzy o eleganckim, ekskluzywnym przyjęciu.

Wielkim atutem sali bankietowej czy restauracji jest możliwość stworzenia Młodej Parze możliwości wyboru co do kształtu, rodzaju i ustawienia stołów, przy których usadzą swoich gości.
W zależności od charakteru przyjęcia okrągłe stoły nakryte elastycznymi bądź klasycznymi obrusami będą wyglądać bardzo profesjonalnie i przydadzą się przy organizacji dużych imprez firmowych, bankietów i gali.

 

UWAGA!!!!
Jeżeli nie jesteście pewni, ile okrągłych stołów (a tym samym ilu gości) pomieści Wasza sala bankietowa, prześlijcie do nas rysunki techniczne swojego obiektu. Zachęcamy do dodania rzutów, przekrojów i zdjęć za pomocą formularza kontaktowego w zakładce DLA INWESTORA. Z przyjemnością wrysujemy najbardziej korzystne dla Was rozwiązanie, proponując odpowiednią średnicę stołów i planując ustawienie z zachowaniem zasad ergonomii, niezbędnych odstępów, a także z uwzględnieniem przejść, miejsca dla cateringu, do tańca i wszystkich innych wynikających z Waszych potrzeb.

ustawienia stolow bankietowych bonoidea stoly okragle

 

Blat
Blat stołu wykonany jest z 18 mm sklejki klejonej wododpornym klejem.
Sklejka pokryta jest warstwą 3 mm gąbki wygłuszającej odgłosy użytkowania stołu tzn. stukania talerzy czy odstawiania szkła.
Warstwy sklejki i gąbki pokryte są białą membraną-frontlitem laminowanym zabezpieczającym warstwy stołu przed zawilgoceniem.
Obrzeża stołu zabezpieczone grubą 4 mm taśmą PCV nabitą na felcowaną krawędź blatu. Wykończenie krawędzi właśnie w ten sposób gwarantuje najtrwalsze jej zabezpieczenie przed obijaniem i wyłamywaniem narożników w przypadku stołów prostokątnych i kwadratowych.

stoly z miekkim blatem membrana

Stelaż:
Mocny, stabilny wykonany ze stali o przekroju profilu 30x30mm.
Stelaż w kolorze czarnym, malowany kilkukrotnie, aby zapobiec obiciom podczas użytkowania, magazynowania oraz transportu.
Składany stelaż zajmuje jedynie 0,02 m3 powierzchni magazynowej co oznacza, że zmagazynujesz 10 sztuk na 2 m2.
Wykonane z wytrzymałego tworzywa regulowane nóżki nie rysują powierzchni.
Nóżki wykręcane regulowane - umożliwiajace wypoziomowanie blatu stołu na nierównej powierzchni w zakresie 1-15mm.

Transport i magazynowanie:
Lekkie, wytrzymałe i fukcjonalne.
Nie wymagają dużej siły, aby szybko i łatwo zmienić konfigurację ustawienia mebli na sali.
Specjalny system odbojników zabezpiecza przewożone stoły oraz ułatwia transport samochodowy na miejse imprezy.
Wózki transportowe z pewnością ułatwią przewożenie stołów z miejsca na miejsce.
Stoły można także składować na wozkach. W ten sposób cały komplet będzie mobilny - z łatwością będziemy mogli przejechać wszystkimi stołami z miejsca na miejsce. Jest to szczególnie cenne w niewielkich lokalach gastronomicznych.

Obrusy:
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również długie obrusy, które nadadzą przyjęciu wytwornego charakteru.

obrusy dlugie na stoly bankietowe okragle bonoidea

 

Pokrowce:
Na eventy firmowe proponujemy pokrowce z elastycznej tkaniny w różnych kolorach i wzorach. Wykonujemy również pokrowce spersonalizowane z nadrukami reklamowymi, logotypami.

pokrowiec spandex stol okragly bonoidea

Szkło obrotowe:
- średnica 90 cm, grubości 15mm

 

Szkło obrotowe to element, który powinien znaleźć się na każdym stoliku w sali bankietowej czy też restauracji. W idealny sposób łączy funkcjonalność z elegancją oraz wyrafinowanym stylem. Może służyć jako patera, na której ustawimy zakąski, po które goście będą mogli swobodnie sięgać po obróceniu kołem, doskonale również sprawdzi się jako element ozdobny. Na szkle obrotowym można ustawić dekoracje kwiatowe, świeczniki i kandelabry, których obecność doda wystrojowi sali szyku oraz elegancji, pozostając jednocześnie praktyczne i łatwe do oczyszczenia. Oferujemy różne wymiary tego rodzaju szkieł obrotowych, przykładowo na stół o średnicy 180 cm idealnie pasuje szkło o średnicy 90 cm.

 

 

stoly bankietowe skladane szklo obrotowe bankietowe bonoidea

 

animacja szybki kontakt

katalogi online

baner realizacje ukos

proba2